Лацио – Интер на живо 21.05.2017

Italian Serie A

Лацио – Интер, , Sunday, Italian Serie A

Лацио

Интер

Кратък Преглед

Последните мачове Лацио играе хаотично (в последните 5 мача победи – 3). Интер има редица загуби в последните игри (в последните 5 мача победи – 0). В Интер може да бъде предимство в физическа подготовка – имаше повече дни, за да останат в последните дни. Лацио ще имат леко предимство в този мач.
Последните 11 главата до главата мачове Лацио спечели 7 мача, равенство 1 мача, загуби 3 мача и цели 18-15. Включително мачове у дома между тези съперници Лацио спечели 4 мача, равенство 0 мача, загуби 1 мача и цели 8-3.

Прогноза (най-вероятният резултат според букмейкърите): 2:1

Резултати на живо

Гледайте и залагайте Лацио – Интер разположение на: Bet365 William Hill Betfair

Залагания Лацио – Интер

1X2
Bet3651.953.73.75Гледайте и залагайте
BetfairГледайте и залагайте
Pinnacle23.913.76Най-добри Коефициенти

Предавания на живо

Гледай P2P (SopCast, StreamT) и външни връзки

Последни резултати на екипа

17.05.17 Juventus – SS Lazio2:0
13.05.17 Fiorentina – SS Lazio3:2
07.05.17 SS Lazio – Sampdoria – 7:3
30.04.17 AS Roma – SS Lazio1:3
23.04.17 SS Lazio – U.S. Città di Palermo – 6:2
14.05.17 Inter Milan – US Sassuolo – 1:2
07.05.17 Genoa CFC – Inter Milan1:0
30.04.17 Inter Milan – SSC Napoli – 0:1
22.04.17 Fiorentina – Inter Milan5:4
15.04.17 Inter Milan – AC Milan – 2:2

Italian Serie A Класиране

Team

PlWDLPts
1Juventus36274572:2685
2AS Roma36263782:3381
3Napoli36248486:3680
4Lazio 36217872:4570
5Atalanta36199860:4166
6AC Milan361791053:4360
7Fiorentina361611960:5159
8Inter361751464:4656
9Torino3612141065:6150
10Sampdoria3612111346:5047
11Udinese361281644:5044
12Cagliari361351851:6944
13Chievo361271740:5543
14Sassuolo361271749:5643
15Bologna361181739:5341
16Genoa36891934:6033
17Empoli36882028:5832
18Crotone36872131:5431
19Palermo 36582331:7423
20Pescara 36282633:7914

Tags: ,